Faculty of Law

Faculty of Law

Komisyonlar

Komisyon Adı Görevi Ünvanı Adı Soyadı
Af Komisyonu Başkan Dr. Öğr. Üyesi Arda ATAKAN
Af Komisyonu Başkan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Kerim ÇAKIR
Bologna Süresi  Eşgüdüm  Komisyonu Başkan Doç. Dr. İlker ÖZTAŞ
Bologna Süresi  Eşgüdüm  Komisyonu Üye Arş. Gör. Ekin ŞENTÜRK
Burs Komisyonu Başkan Doç. Dr. Meltem SARIBEYOĞLU SKALAR
Burs Komisyonu Başkan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Oya BOYAR
Burs Komisyonu Üye Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Özgür AVCI
Burs Komisyonu Üye Arş. Gör. Ege TÜREL
Burs Komisyonu Üye Arş. Gör. Gökçe GÖKÇEN
Dergi  Yayın Komisyonu Başkan Prof. Dr. Turan YILDIRIM
Dergi  Yayın Komisyonu Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Ercüment ÖZKARACA
Dergi  Yayın Komisyonu Başkan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Melih ÇAKIR
Dergi  Yayın Komisyonu Üye Dr. Öğr. Üyesi Zafer İÇER
Dergi  Yayın Komisyonu Üye Arş. Gör. Can YÖNEY
Dergi  Yayın Komisyonu Üye Arş. Gör. Gökçe GÖKÇEN
Dergi  Yayın Komisyonu Üye Arş. Gör. Pınar KARAMAN
Ders Programı ve Sınav Komisyonu Başkan Dr. Öğr. Üyesi Evren KILIÇOĞLU
Ders Programı ve Sınav Komisyonu Başkan Yardımcısı Arş. Gör. Başak GÖRGEÇ
Ders Programı ve Sınav Komisyonu Üye Arş. Gör. Asiye ÇELİK DEMİR
Ders Programı ve Sınav Komisyonu Üye Arş. Gör. Çisil DURGUN ARSLAN
Ders Programı ve Sınav Komisyonu Üye Arş. Gör. Ege TÜREL
Ders Programı ve Sınav Komisyonu Üye Arş. Gör. Selahattin EREN
Engelli Hakları Komisyonu Başkan Dr. Öğr. Üyesi Gülfem PAMUK ŞİVİLOĞLU
Engelli Hakları Komisyonu Üye Dr. Öğr. Üyesi Canan ÜNAL
Engelli Hakları Komisyonu Üye Dr. Öğr. Üyesi Tolga ŞİRİN
Erasmus Komisyonu Başkan Doç. Dr. Hamide Özden ÖZKAYA FERENDECİ
Erasmus Komisyonu Başkan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Deniz TEKİN APAYDIN
Erasmus Komisyonu Üye Dr. Öğr. Üyesi Kadir BAŞ
Erasmus Komisyonu Üye Arş. Gör.Dr. Nil Melek GÜLTEKİN DİKEN
Erasmus Komisyonu Üye Arş. Gör. Yakup ORUÇ
Farabi Birim Koordinatörü  Başkan Dr. Öğr. Üyesi Sabah ALTAY
Farabi Birim Koordinatörü  Üye Arş. Gör. Fatma Zeynep ALTINER
Farazi Dava Komisyonu Başkan Doç. Dr. İPEK SAĞLAM
Farazi Dava Komisyonu Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Meltem SARIBEYOĞLU SKALAR
Farazi Dava Komisyonu Üye Arş. Gör. Ekin ŞENTÜRK
Farazi Dava Komisyonu Üye Arş. Gör. Işıl YELKENCİ
Kütüphane Komisyonu Başkan Dr. Öğr. Üyesi Kazım Ali SONAT
Kütüphane Komisyonu Başkan Yardımcısı Arş. Gör. Başak GÖRGEÇ
Kütüphane Komisyonu Üye Arş. Gör. Asiye ÇELİK DEMİR
Mazeret Komisyonu Başkan Doç. Dr. Özlem KARAMAN COŞGUN
Mazeret Komisyonu Üye Dr. Öğr. Üyesi Canan ÜNAL
Mazeret Komisyonu Üye Dr. Öğr. Üyesi İrem ARAL ELDELEKLİOĞLU
Mazeret Komisyonu Üye Dr. Öğr. Üyesi Nazlı GÖREN ÜLKÜ
Mazeret Komisyonu Üye Arş. Gör. Bilge Utkan MERSİN
Mazeret Komisyonu Üye Arş. Gör. Büşra ŞENERDOĞAN
Mazeret Komisyonu Üye Arş. Gör.Dr. Saniye Sena CABIOĞLU
Mazeret Komisyonu Üye Arş. Gör. Selahattin EREN
Mevlana Tanıtım Komisyonu Başkan Dr. Öğr. Üyesi Nurcan İPEK
Mevlana Tanıtım Komisyonu Üye Arş. Gör. Selahattin EREN
Mezuniyet Komisyonu Başkan Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Melih ÇAKIR
Mezuniyet Komisyonu Başkan Yardımcısı Arş. Gör. Bilge Utkan MERSİN
Mezuniyet Komisyonu Üye Arş. Gör. Ozan TOK
Mezuniyet Komisyonu Üye Arş. Gör. Gizem KAPUCU
Mezuniyet Komisyonu Üye Arş. Gör. Selahattin EREN
Muafiyet Komisyonu Başkan Prof. Dr. Mehmet Kamil YILDIRIM
Muafiyet Komisyonu Başkan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Arzu ARSLAN ERTÜRK
Muafiyet Komisyonu Üye Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Emin ALŞAHİN
Muafiyet Komisyonu Üye Arş. Gör. Büşra ŞENERDOĞAN
Muafiyet Komisyonu Üye Arş. Gör. Ebru ZEYBEK
Muafiyet Komisyonu Üye Arş. Gör. Gizem KAPUCU
Muafiyet Komisyonu Üye Arş. Gör. Sema Deniz ÖZKAN
Muafiyet Komisyonu Üye Arş. Gör. Sultan IŞIK ERTİN
Muafiyet Komisyonu Üye Arş. Gör.Dr. Zahit YILMAZ
Müfredat Komisyonu Başkan Doç. Dr. Gül ÜSTÜN
Müfredat Komisyonu Üye Dr. Öğr. Üyesi Nazlı Gören ÜLKÜ
Öğrenci Temsilciliği Seçim Komisyonu Başkan Doç. Dr. Ercüment ÖZKARACA
Öğrenci Temsilciliği Seçim Komisyonu Başkan Yardımcısı Arş. Gör. Osman Safa BURSALI
Öğrenci Temsilciliği Seçim Komisyonu Üye Arş. Gör.Dr. Nil Melek GÜLTEKİN DİKEN
Spor Komisyonu Başkan Dr. Öğr. Üyesi Hakkı Hakan ERKİNER
Spor Komisyonu Başkan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Akif KARACA
Spor Komisyonu Üye Arş. Gör. Can YÖNEY
Spor Komisyonu Üye Arş. Gör. Muhammed Cihad ŞAYLAN
Spor Komisyonu Üye Arş. Gör. Sultan IŞIK ERTİN
Spor Komisyonu Üye Arş. Gör.Dr. Zahit YILMAZ
Tanıtım Komisyonu Başkan Dr. Öğr. Üyesi Hanife DOĞRUSÖZ KOŞUT
Tanıtım Komisyonu Başkan Yardımcısı Arş. Gör. Ege TÜREL
Tanıtım Komisyonu Üye Arş. Gör. Egemen IŞIK
Tanıtım Komisyonu Üye Arş. Gör.Dr. Saniye Sena CABIOĞLU
Yatay Geçiş Komisyonu Başkan Dr. Öğr. Üyesi Şule ŞAHİN CEYLAN
Yatay Geçiş Komisyonu Üye Arş. Gör. Ebru ZEYBEK
Yatay Geçiş Komisyonu Üye Arş. Gör. Gökçe GÖKÇEN
Yatay Geçiş Komisyonu Üye Öğ.Gör. Gül BÜYÜKKILIÇ
Yatay Geçiş Komisyonu Üye Arş. Gör. Osman Safa BURSALI
Yatay Geçiş Komisyonu Üye Arş. Gör. Selahattin EREN