Hukuk Fakültesi

Hukuk Fakültesi

GEÇİCİ MEZUNİYET BELGELERİ

 

Aşağıda, "yaz okulu sonrası tek ders sınavlarına ilişkin açıklamalar" , "yaz okulu sonrası  mezun olmaya hak kazananlar" , "Yaz okulu sonrası tek ders sınavı ile  mezun olmaya hak kazananların"  listesi yer almaktadır.

 

--Listelerde yer alan bilgilerde herhangi bir hata söz konusu ise bu durum hakkındaki dilekçeler Fakültemiz öğrenci işleri bürosuna teslim edilebilinir. hukukogrenciisleri@marmara.edu.tr adresine de e-posta ile ulaşabilirsiniz. ( Duyuruda yer alan bilgiler dışında geri dönüş, 2-3 iş gününde yapılmaktadır.)

--Mezuniyet için dilekçe vermeyenler, dilekçelerini Fakültemiz öğrenci işleri bürosuna teslim edebilirler. e posta ile de gönderilebilinir.

--Tek ders notları işlendikten sonra Yaz okulu notu gelen öğrenci, tek derse girme hakkı kazanmış ve tek derse de girmiş ise bu notun işlenmesi Yönetim Kurulu Kararı ile olacağından zaman alacaktır. Bu nedenle durum takibi için duyurudaki liste takip edilmelidir. 

hukukogrenciisleri@marmara.edu.tr adresine de e-posta ile ulaşabilirsiniz.

 

LİSTELER; DİLEKÇELERİNİZE VE MEZUNİYET DURUMLARINIZA GÖRE GÜNCELLENECEĞİNDEN WEB SAYFAMIZDAKİ DUYURULARI TAKİP ETMENİZ YETERLİ OLACAKTIR.

 

Listeyi görmek  için tıklayınız.

Bu sayfa Hukuk Fakültesi tarafından en son 20.10.2016 16:23:46 tarihinde güncellenmiştir.