Hukuk Fakültesi

Hukuk Fakültesi

Kampüs Kart Dağıtımı

2018-2019 Eğitim Öğretim yılında üniversitemize kayıt olan öğrencilerin kart dağıtımları ekte belirtildiği şekilde Denizbank görevlileri tarafından gerçekleştirilecektir.

*Yatay geçişle kayıtlanan öğrencilerin büyük çoğunluğunun BYS sisteminde fotoğrafları bulunmadığı için kart talepleri yapılamadı.

Bu öğrencilerin yükledikleri fotoğraflar birim öğrenci işleri tarafından onaylandıktan sonra

https://oidb.marmara.edu.tr/ogrenci/ogrenci-form/kampus-kart-ilk-basvuru/

adresindeki formu doldurmaları halinde kart talepleri yapılacaktır. Bu form aracılığıyla sadece hiç kartı basılmamış adaylar için işlem yapılabilir.

*Denizbank mobil uygulama üzerinden kart durum sorgulaması yapılabilecek bir sistem hazırlıyor; kart dağıtım sürecine yetişmesi halinde

*Kayıp / Çalıntı / Arızalı kart talepleri sadece Denizbank Fikirtepe şubesi tarafından yapılmaktadır.

*KPS (Kimlik Paylaşım Sistemi) hatası nedeniyle kartı basılmayan kişilerin Nüfus Müdürlüğünde güncelleme yaptıktan sonra Denizbank Fikirtepe şubesinden talebi yenilemeleri gerekmektedir.

*Özellikle İlahiyat Fakültesindeki uluslararası öğrencilerin TC/YKN/VKN sorunlarında üstteki talep formu üzerinden giriş yapmaları halinde talepleri gönderilecektir. TC sorunu yaşayan öğrencinin bu durumda talep formuna VKN bilgisi girmesi gereklidir.


2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Kart Dağıtım Planı

Bu sayfa Hukuk Fakültesi tarafından en son 18.09.2018 18:44:01 tarihinde güncellenmiştir.